Σήμερα θα αρχίσει η δράση στο Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ με τη διεξαγωγή των αγώνων της πρώτης φάσης.

Το αναλυτικό πρόγραμμα:

ΕΥΑΓ. ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓ. ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 16:30 ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΩΝ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ “ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ” ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16:30 ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
MICA F.C. 16:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 16:30 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
F.C. INTERNATIONAL LIMASSOL 16:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 16:30 ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ
Στάδιο
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
Κ.Ν. ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ 16:30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ” – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ 16:30 Κ.Ν. ΠΡΑΣΤΕΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
 Τετάρτη, 9 Μαΐου 2018
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 16:30 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here