ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΦΟΥ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11, 12 ΚΑΙ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ 2014, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

 Ο Ναυτικός Όμιλος Πάφου συγχαίρει θερμά όλους τους αθλητές και αθλήτριες που συμμετείχαν στους Παγκύπριους Ατομικούς Αγώνες Παμπαίδων και Παγκορασίδων Α- Β- Γ για τις πολύ αξιόλογες ατομικές τους επιτυχίες και την κατάκτηση χρυσών ,αργυρών και χάλκινων μεταλλίων καθώς και θέσεων στην οκτάδα των αγωνισμάτων. Επίσης συγχαίρουμε τον προπονητή του Ομίλου μας κ. SrdjanFilipovic για την πολύ καλή αγωνιστική παρουσία των αθλητών μας, ευελπιστώντας σε ακόμη μεγαλύτερες διακρίσεις που θα αναδείξουν τον Ναυτικό Όμιλο Πάφου αλλά και όλη την επαρχία μας.

 Δημητριάδης Μάρκος

Αργυρό μετάλλιο στα 100μ Πρόσθιο Παμπαίδων A’

Αργυρό μετάλλιο στα 200μ Πρόσθιο Παμπαίδων A’

Κωνσταντίνος Φραγκουλίδης

Χρυσό μετάλλιο στα 200μ Ελεύθερο Παμπαίδων Β’

Χρυσό μετάλλιο στα 400μ Ελεύθερο Παμπαίδων Β’

Χρυσό μετάλλιο στα 1500μ Ελεύθερο Παμπαίδων Β’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)   Παμπαίδων Β’

Χάλκινο μετάλλιο στα 100μ Ελεύθερο Παμπαίδων Β’

Χάλκινο μετάλλιο στα 4Χ100 Ελεύθερο (Σκυταλοδρομία)  Παμπαίδων Β’

Πατσαλίδης Αντώνης

Αργυρό μετάλλιο στα 50μ ‘Υπτιο Παμπαίδων Β’

Αργυρό μετάλλιο στα 100μ ‘Υπτιο Παμπαίδων Β’

Αργυρό μετάλλιο στα 200μ ‘Υπτιο Παμπαίδων Β’

Αργυρό μετάλλιο στα 200μ Μικτή Ατομική Παμπαίδων Β’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Β’

Χάλκινο μετάλλιο στα 4Χ100 Ελεύθερο (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Β’

Μανώλη Χρήστος

Χάλκινο μετάλλιο στα 50μ Πεταλούδα Παμπαίδων Β’

Χάλκινο μετάλλιο στα 100μ Πεταλούδα Παμπαίδων Β’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Β’

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΦΟΥ

Dultsev Dimitry

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Β’

Χάλκινο μετάλλιο στα 4Χ100 Ελεύθερο (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Β’

Καμπανέλλα Λουίζα

Χάλκινο μετάλλιο στα 50μ Ελεύθερο Παγκορασίδων Β’

Χάλκινο μετάλλιο στα 50μ Πρόσθιο Παγκορασίδων Β’

Νικολάου Αντώνιο

Χρυσό μετάλλιο στα 200μ Ελεύθερο Παμπαίδων Γ’

Χρυσό μετάλλιο στα 400μ Ελεύθερο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 200μ Ύπτιο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 200μ Μικτή Ατομική Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Ελεύθερο (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

Χρήστου Γιώργος

Χρυσό μετάλλιο στα 100μ Ύπτιο Παμπαίδων Γ’

Χρυσό μετάλλιο στα 200μ Ύπτιο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 50μ Ύπτιο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Ελεύθερο (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

Χάλκινο μετάλλιο στα 100μ Ελεύθερο Παμπαίδων Γ’

Κοντός Αβραάμ

Αργυρό μετάλλιο στα 50μ Πρόσθιο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 100μ Πρόσθιο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 200μ Πρόσθιο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

Χατζηευσταθίου Λούκας

Χάλκινο μετάλλιο στα 50μ Ελεύθερο Παμπαίδων Γ’

Χάλκινο μετάλλιο στα 200μ Ελεύθερο Παμπαίδων Γ’

Χάλκινο μετάλλιο στα 200μ Μικτή Ατομική Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Ελεύθερο (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Μικτή Ομαδική (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

Κυριάκου Νικόλας

Αργυρό μετάλλιο στα 400μ Ελεύθερο Παμπαίδων Γ’

Αργυρό μετάλλιο στα 4Χ50 Ελεύθερο (Σκυταλοδρομία)Παμπαίδων Γ’

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here