1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Αυγούστου 2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
Γ.Σ.Π.
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 19:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΠΑΦΙΑΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 20:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ¨ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ-¨ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Διαιτητές
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
1ος Επιπρόσθετος Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
2ος Επιπρόσθετος Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 23 Αυγούστου 2015
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΑΝΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 19:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Δευτέρα, 24 Αυγούστου 2015
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 19:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here