Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta μέχρι τη 19η αγωνιστική:
13η αγωνιστική

Παρασκευή, 04.12.2020
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου
20:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση Αμμοχώστου
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.12.2020
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Εθνικός Άχνας
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Κυριακή, 06.12.2020     
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Απόλλων Λεμεσού
18:30 Ερμής Αραδίππου – Πάφος FC
Δευτέρα 07.12.2020
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

14η  αγωνιστική

Παρασκευή, 11.12.2020
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου
20:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Εθνικός Άχνας
Σάββατο, 12.12.2020
16:00 Ερμής Αραδίππου – Ανόρθωση Αμμοχώστου
18:30 ΑΕΛ Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Κυριακή, 13.12.2020                                                                 
16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
18:30 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
Δευτέρα, 14.12.2020
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC

15η αγωνιστική

Παρασεκυή, 18.12.2020                                                          
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Oμόνοια Λευκωσίας
20:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Πάφος FC
Σάββατο, 19.12.2020
16:00 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – ΑΕΛ Λεμεσού
18:30 Ολυμπιακός Λ/σίας – E.Ν. Παραλιμνίου
Κυριακή, 20.12.2020     
16:00 Απόλλων Λεμεσού – Ερμής Αραδίππου
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
20:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς

16η  αγωνιστική

Τρίτη, 22.12.2020
18:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου
20:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Τετάρτη, 23.12.2020
16:00 Πάφος FC – Απόλλων Λεμεσού
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Πέμπτη, 24.12.2020
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ολυμπιακός Λευκωσίας
18:00 Ερμής Αραδίππου – Εθνικός Άχνας

17η αγωνιστική

Σάββατο, 02.01.2021                                                
16:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΛ Λεμεσού
17:00 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – Δόξα Κατωκοπιάς
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ε.Ν.  Παραλιμνίου
20:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Eρμής Αραδίππου
Κυριακή, 03.01.2021     
16:00 Εθνικός Άχνας – Πάφος FC
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Oμόνοια Λευκωσίας
20:00 Απόλλων Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου    20:00

18η  αγωνιστική

Τρίτη, 05.01.2021
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
18:00 Ερμής Αραδίππου – Νεά Σαλαμίνα Αμ/στου
20:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ  Λευκωσίας
Τετάρτη, 06.01.2021
16:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Εθνικός Άχνας
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
20:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας
Πέμπτη, 07.01.2021
19:00 Πάφος FC – Ολυμπιακός Λευκωσίας

19η  αγωνιστική

Σάββατο, 09.01.2021                                                               
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ομόνοια Λευκωσίας
18:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων Λεμεσού
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ερμής Αραδίππου
Κυριακή, 10.01.2021     
16:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ε.Ν. Παραλιμνίου
Δεύτερα, 11.01.2021
18:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
20:00 Νέα Σαλαμίνα – Αμ/στου – Πάφος FC

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here